Visa return guarantee

پردرخواست ترین ویزاها برای ایرانیان

 

امروزه مهاجرت به کشورهای خارجی، بین مردم دنیا از جمله مردم ایران با استقبال زیادی همراه می‌باشد. و سفر به کشورهای اروپایی و توسعه یافته به دلیل شرایط اقتصادی مطلوب و دستیابی به زندگی بهتر گسترش یافته است. کشور کانادا از جمله کشورهایی است که در خواست ویزای بالایی، از سوی ایرانیان دارد. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا ویزای کانادا برای ایرانیان مهم بوده است؟

ویزای کانادا و محبوبیت آن

در طول هر ماه، هزاران درخواست ویزای کانادا از سوی ایرانیان ارسال می‌شود. کشور کانادا به دلیل سطح رفاهی بالا، توسعه و پیشرفت اقتصادی، فرصت‌های شغلی و تحصیلی مناسب، ارائه خدمات درمانی پیشرفته و دیگر شرایط مناسب، باعث جذب مهاجران از سرتاسر جهان به ویژه کشور ایران شده است. و همچنین وجود جاذبه های گردشگری، کشور کانادا را به یک مقصد عالی گردشگری دنیا تبدیل کرده است.

با توجه به بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی و تحصیلی کانادا، دانشجویان ایرانی زیادی به درخواست ویزای تحصیلی کانادا اقدام می‌کنند و تسهیلات ویژه‌ای را برای اخذ این ویزا در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. برای در خواست ویزای کانادا، در ابتدا شما باید، نوع ویزای موردنظر خود را مشخص کنید و سپس را به دو روش، آنلاین و یا مراجعه حضوری، به سفارت این کشور، در ایران ارائه دهید. البته بهترین روش، ثبت نام آنلاین می‌باشد. بعد از انجام ثبت نام باید مدارک مورد نیاز را ارسال کنید، البته مدارک براساس هدف شما ازسفر به کانادا تغییر خواخد کرد. ارائه پاسپورت، شناسنامه ، عکس و… جزء مدارک اصلی می‌باشند. هزینه اخذ ویزای کانادا را بعد از تعیین وقت سفارت کانادا و اتمام مراحل مصاحبه و انگشت نگاری در محل تعیین شده، پرداخت نمایید. بعد از اتمام همه اقدامات لازم، باید منتظر نتیجه درخواست خود بمانید، و در صورت مبهم بودن روند اخذ ویزای کانادا می‌توانید به موسسات مهاجرتی معتبر مراجعه نمایید.

ویزای کانادا

ویزای شینگن و گردش در 26 کشور دنیا

ویزای شینگن از اهمیت ویژه‌ای در بین مردم ایران برخوردار می‌باشد و سالانه درخواست فراوانی برای دریافت این ویزا صورت می‌گیرد. امکان سفر به 26 کشور حوزه شینگن از مهم ترین مزیت‌های این ویزا محسوب می‌شود. ویزای تجارت، ویزای توریستی و ویزای ترانزیت از جمله ویزاهای شینگن به شمار می‌روند، که در این میان، ویزای توریستی شینگن و ویزای دیدار با خانواده، درخواست‌های زیادی را در بردارد.

برای دریافت ویزای شینگن حتما باید برنامه و هدف سفر مشخص کنید و سپس مدارک مورد نیاز، وبلیط هواپیما و مدرک رزرو هتل را ارائه دهید. مدت زمان ویزای شما طبق تاریخ بلیط رفت و برگشت هواپیما تعیین می‌شود، ارائه پاسپورت، شناسنامه و… جزء مدارک ضروری محسوب می‌شوند. توجه داشته باشید که اعتبار پاسپورت شما باید حداقل سه ماه باشد، و شما  باید حداقل سه هفته قبل از سفر برای دریافت ویزا اقدام نمایید. اگر قصد اقامت در بیش ار یک کشور ناحیه شینگن را داشتید باید برای دریافت ویزا به سفارت اولین کشوری که قصد اقامت در آن را دارید مراجعه کنید.

شینگن ویزا

ویزای ژاپن و اعتبار پاسپورت شما

کشور ژاپن قوی‌ترین پاسپورت را در بین تمامی پاسپورت‌های دنیا دارد، و کشور ژاپن با فراهم کردن بستری مناسب برای تجارت و گردشگری مهاجران زیادی را از سرتاسر جهان به ویژه کشور ایران جذب کرده است. هم اکنون شهروندان 68 کشور دنیا نیازی به ویزا برای ورود به این کشور را ندارند. مابقی کشورها از جمله کشور ایران برای اقامت در ژاپن نیاز به دریافت ویزا خواهند داشت.

با داشتن پاسپورت کشور ژاپن، به راحتی می‌توانید بدون اخذ ویزا به 190 کشور مختلف دنیا سفر کنید. یکی از دلایل اعتبار پاسپورت ژاپن، اعمال شرایط سخت‌گیرانه در ارتباط با صدور ویزای این کشور می‌باشد. البته اگر تمامی مدارک مورد نیاز اخذ ویزا را ارائه دهید و از خدمات موسسات مهاجرتی معتبر استفاده کنید، کار برای شما زیاد سخت نخواهد بود.

 

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند