تحصیل داروسازی در دانشگاه Yeditepe

تحصیل داروسازی در دانشگاه Yeditepe

مقدمه:

دانشکده داروسازی دانشگاه یدیتپه در سال 2001 تأسیس شد. در سال تحصیلی 2002-2003 با گرفتن اولین دانشجویان تحصیلات خود را آغاز کرد. این دانشکده اولین دانشکده داروسازی است. انگلیسی تدریس می کند. در یک دانشگاه بنیادی تاسیس شده است.

دانشکده داروسازی دانشگاه Yeditepe توسط ECZAK (شورای اعتباربخشی آموزش پزشکی داروسازی) و ECZAKDER (انجمن ارزیابی و اعتباربخشی برنامه های آموزش داروسازی) مورد ارزیابی قرار گرفته است . به مدت 6 سال از “اعتبار کامل” برخوردار است . اولین مورد در میان دانشکده های داروسازی دانشگاه های بنیادی می باشد.

دوره آموزشی رشته داروسازی

دوره اموزشی در این دانشگاه ۵ سال می باشد. زبان تدریس این دانشکده انگلیسی می باشد. در سال اول آموزش، دروس آموزشی شامل آموزش علوم پایه، اصطلاحات داروخانه ای و دوره های حرفه ای می باشد. در حالی که در سال های دوم، سوم و چهارم آموزش شامل دروس نظری و عملی متناسب با نیازهای داروسازی معاصر می باشد.

علاوه بر کارآموزی اجباری در داروخانه مجزا یا در داروخانه بیمارستان به مدت حداقل سه ماه در طول دوره آموزش، دانشجویان همچنین می توانند با گذراندن دوره‌های انتخابی و پروژه‌‌های فارغ التحصیلی مناسب برای اهداف شغلی خود در سال پنجم تحصیل، دوره کارآموزی را نیز در صنعت داروسازی انجام دهند.

دانشجویان این دانشکده با کارآموزی در بخش داروسازی عملی دانشگاه Yeditepe، داروخانه های عمومی، داروخانه های بیمارستان، صنعت داروسازی، قادر خواهند بود در مدت زمان کوتاهی در زمینه های مختلف تجاری که حرفه آنها به آنها اجازه می دهد، تجربه کسب کنند.

داروسازی عملی دانشگاه Yeditepe در سال 2005 به منظور ایجاد یک نقطه شروع و زیرساخت برای داروسازانی که از دانشکده داروسازی فارغ التحصیل می شوند تاسیس شد.  تا در زمینه کارآموزی صلاحیت خود را داشته باشند. در طول ترم های تابستان و پاییز سال دوم، دانش آموزان با روش های خواندن نسخه، آماده سازی های اصلی، ترتیب بندی قفسه ها و توسعه اطلاعات دارویی آشنا می شوند.

با سفیر قدم اول را بردارید و با برخورداری از خدمات مشاوره ی آنلاین، با ما در ارتباط باشید و موفقیت خود را تضمین کنید.

تحصیل داروسازی در دانشگاه Yeditepe

درباره دانشگاه yeditepe

دانشگاه یدیتپه یک آموزش سازگار با انتظارات عصر اطلاعات را ارائه می دهد و فعالیت های علمی خود را در 13 دانشکده از جمله دندانپزشکی، داروسازی، هنرها و علوم، هنرهای زیبا، حقوق، علوم اقتصادی و اداری، ارتباطات، معماری، مهندسی، علوم بهداشتی، علوم پزشکی و بازرگانی، 2 مدرسه و 1 مدرسه حرفه ای شامل 77 دوره کارشناسی و 4 دوره کاردانی ارائه می دهد.

همچنین، تحصیلات تکمیلی در 83 برنامه کارشناسی ارشد و 43 دوره دکترا در داخل مدارس تحصیلات تکمیلی اصول و انقلاب آتاتورک، علوم تربیتی، علوم بهداشتی، علوم کاربردی طبیعی و علوم اجتماعی انجام می شود. دانشگاه یدیتپه که مدرک آموزشی آن انگلیسی است. جوانان را از سراسر ترکیه برای آینده خود در 26 پردیس آگوستوس آماده می کند.26 پردیس آگوستوس با زمینی به مساحت 125 هزار متر مربع و مساحت 223 هزار متر مربع در حومه Kayışdağı در سمت آسیایی استانبول واقع شده است.

علاوه بر سالن های آموزشی ،شامل محیط های اجتماعی و فضای باز، دو سالن دانشجویی با ظرفیت کل 4250 دانشجو نیز می باشد.

رشته های دانشگاه یدیتپه

دانشگاه Yeditepe با رشته های مختلف دانشگاهی از علوم طبیعی گرفته تا علوم اجتماعی، از هنرهای زیبا گرفته تا علوم بهداشتی و علوم تربیتی و با ارائه تحصیلات هم زمان در دو رشته، رشته های زیر شاخه ای و آموزش در کشورهای مختلف، دانشجویان خود را با آموزش مدرن آشنا می کند. علاوه بر آموزش های آکادمیک، یدیتپه با 44 باشگاه دانشجویی و فعالیت های مختلف فرصتی برای پرورش دانشجویان خود فراهم می کند.

یدیتپه با موفقیت در 42 شاخه مختلف ورزشی همیشه در بین تمام دانشگاه های ترکیه از عملکرد بالایی برخوردار بوده است.

با تشکر از بیش از 700 همکاری با سایر دانشگاه های برجسته جهان، در درجه اول در اروپا، ایالات متحده آمریکا، کانادا، روسیه، آمریکای جنوبی و شرق، دانشگاه یدیتپه پیشگام آموزش عالی در ترکیه است. Yeditepe که دانشگاهی با بیشترین تعداد دانشجو با اراسموس و سایر برنامه های تبادل در ترکیه است، گامی دیگر را با توافق نامه همکاری دانشگاهی خود با Houston Methodist Global که شامل دانشکده های داروسازی، علوم بهداشتی، دندانپزشکی و همچنین پزشکی و همچنین دانشکده های بازرگانی مباشد را برداشته است.

اساتید:

لیست اساتید دانشکده داروسازی را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید

https://eczacilik.yeditepe.edu.tr/en/akademik-kadro

اراسموس:

دانشجویان دانشگاه yeditepe می توانند در دوره خاصی از تحصیلات کارشناسی خود با یک برنامه تبادل دانشجویی خارجی (ERASMUS / EXCHANGE) در یک موسسه آموزش عالی دیگر تحصیل کنند.

دانشگاه هایی که با دانشکده داروسازی yeditepe تحت برنامه تبادل ERASMUS + توافق کرده اند:

  • Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg (Germany)
  • Università Degli Studi Di Padova (Italy)
  • University of Szeged (Hungary)
  • Karl-Franzens University (Austria)
  • University of Helsinki (Finland)
  • University of Rome (Italy)
  • Lithuanian University of Health Science (LT KAUNAS13) (Lithuanian)

شهریه دانشگاه yeditepe

شهریه تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه یدی تپه به زبان انگلیسی ۱۸٫۵۰۰ دلار به صورت سالانه می باشد.

تحصیل داروسازی در دانشگاه Yeditepe

شرایط پذیرش در دانشگاه yeditepe

دانشجویانی که می خواهند در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند موظفند امتحانات تعیین شده توسط OSYM را در مقررات علمی و قانونی این دانشگاه بگذرانند. دانشجویانی که در یک رشته مشابه در خانه یا خارج از کشور تحصیل می کند ، می توانند درخواست انتقال کنند. پذیرش دانشجو با در نظر گرفتن شرایط هر دانشجو و درجه ای که وی درخواست کرده است ، در ابتدای ترم مورد بررسی قرار می گیرد.

آزمون های ورودی مورد قبول این دانشگاه،SAT و ACT می باشد. گروه سفیر با برنامه آموزشی مدون و تیمی از اساتید مجرب قبولی و موفقیت شما را در این آزمون ها فراهم می کند.ما پیشنهاد ویژه ای برای شما در آزمون SAT خواهیم داشت.

 رنکینگ دانشگاهی دانشگاه yeditepe

 

1001+ World university rankings 2021
601-800 Impact rankings 2021
351_400 Young university rankings 2020

 مکان دانشگاه yeditepe

Büyükbakkalköy, 34858 Maltepe/İstanbul, Turkey

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند