داروسازی در دانشگاه آجی بادم

داروسازی در دانشگاه آجی بادم

مقدمه:

دانشگاه آجی بادم در سال 2007 تاسیس شد که به حوزه علوم بهداشت اختصاص داده شده است. با استفاده از برنامه های آموزشی پویا و معاصر، یک تیم آموزشی و آکادمیک قوی، دانشجویان مراقبت های بهداشتی را به عنوان متخصصان آینده این حوزه که به طور مداوم به تحقیق و نوآوری در همه زمینه های علوم پزشکی بپردازند، آموزش می دهد. آزمایشگاه های تحقیقاتی با ماموریت یک دانشگاه کاملا تحقیق محور، دارای جدیدترین تجهیزات هنری هستند که برای تکمیل رشته های علوم زیستی و بیوتکنولوژی طراحی شده اند.

شبیه سازی بالینی و آندوسکوپی پیشرفته – مرکز آموزش جراحی رباتیک – CASE یکی از جامع ترین مراکز آموزش پزشکی در جهان است که دارای چندین بخش و زیرساخت های پیشرفته فناوری است. CASE گواهینامه “مرکز برتری” توسط آکادمی CAE را دریافت کرد که این آکادمی این مدرک را تا بحال تنها به دو مرکز آموزش پزشکی در سراسر جهان اعطا کرده است. این مرکز توسط مراکز معتبر مهارت های بالینی اروپا (NASCE) و انجمن شبیه سازی در بهداشت و درمان (SSH) معتبر شناخته شده است و آموزش های قبل و بعد از فارغ التحصیلی را ارائه می دهد.

دانشکده داروسازی در دانشگاه آجی بادم

ماموریت دانشکده داروسازی دانشگاه آجی بادم آموزش داروسازانی با استانداردهای بین المللی است که تحصیل کرده، خلاق و متخصص تحقیق و توسعه باشند. هدف ما برای داروسازان فارغ التحصیل این است که در هر زمینه از علوم دارویی در صنایع پزشکی و بیمارستان ها در ترکیه و سراسر جهان بسیار مورد توجه قرار گیرند.

دانشجویان ما از یادگیری در آزمایشگاه های دانشکده داروسازی این دانشگاه که مجهز به فناوری روز و همچنین بیمارستان های گروه بهداشتی آجی بادم و کلینیک های سرپایی برخوردار هستند که نه تنها در استانبول بلکه در مناطق مختلف ترکیه مستقر هستند.

داروسازی در دانشگاه آجی بادم

شهریه، زبان و آزمون دانشگاه آجی بادم

زبان تدریس انگلیسی
مدت تحصیلی 5 سال (کارشناسی)
مدرک زبان های ورودی o  دیپلم دبیرستان حداقل نمره 60 از 100

o      SAT I حداقل نمره 1100

o       سطح A GCE

o      ACT حداقل نمره 22 از 36

o      لیسانس بین المللی حداقل نمره 28 از 45

o      نمره آزمون YOS دانشگاه استانبول، مارمارا و آنکارا

شهریه داروسازی درسال 2021-2022 15000 USD
نوع دانشگاه خصوصی

* در دوره اعتبار آزمون هایی که در وضعیت امتحانات نهایی دبیرستان قرار دارند، محدودیتی وجود ندارد. مدت اعتبار آزمون ها با وضعیت کنکور دانشگاه (SAT، ACT و…) دو سال است.

تسلط به زبان انگلیسی

  • آیین نامه امتحان مقدماتی زبان خارجی دانشگاه آجی بادم برای برنامه آموزش مقدماتی و برنامه های کارشناسی اعمال می شود.
  • دانشجویان برای شروع به برنامه های کارشناسی انگلیسی موظف به تسلط به زبان انگلیسی هستند.
الف)

متقاضیان باید در زمان درخواست، گواهی مهارت انگلیسی را ارائه دهند. متقاضیانی که گواهی زبان معتبری ارائه می دهند می توانند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی بدون شرکت در آزمون مهارت انگلیسی دانشگاه آغاز کنند.

ب)

دانشجویانی که نمی توانند گواهی ارائه دهند، لازم است در آزمون مهارت انگلیسی دانشگاه آجی بادم شرکت کنند و باید حداقل نمره قبولی تعیین شده توسط مجلس سنا را کسب کنند.

ج)

دانشجویانی که نمی توانند شرایط لازم را کسب کنند لازم است در برنامه آمادگی انگلیسی شرکت کنند.

د)

دانش آموزانی که حداقل در سه سال گذشته در یک مدرسه متوسطه در کشوری که زبان مادری آن انگلیسی است و تحصیلات متوسطه کامل را در این موسسات تحصیل میکنند از برنامه آمادگی انگلیسی معاف هستند.

  • دانشجویانی که در دوره های کاردانی و کارشناسی ترکیه ثبت نام کرده اند باید در آزمون مهارت انگلیسی دانشگاه آجی بادم شرکت کنند. با توجه به نتیجه آنها، ممکن است به طور جزئی یا کامل از دوره های انگلیسی معاف شوند. دانشجویانی که در امتحان شرکت نمی کنند یا نتیجه معادل آزمون بین المللی را ارائه نمی دهند، باید در این دوره ها شرکت کنند.

آزمون‌ها و حداقل نمرات پذیرفته شده توسط ACU:

YDS/ EYDS نمره 85 مدت اعتبار مدرک 5 سال
PEARSON Academic (PTE) نمره 67 دو سال
TOEFL-IBT نمره 80/ 20 TWE دو سال
CAE سطح C سه سال

بورسیه تحصیلی دانشگاه آجی بادم

این دانشگاه به متقاضیان بین المللی دوره های کاردانی و کارشناسی بورس تحصیلی ارائه می دهد. کمیته بورس تحصیلی (ACU) بورس تحصیلی را بر اساس کلیه اسناد علمی، نمرات امتحانات بین المللی، توصیه ها، نتایج مصاحبه و اسناد خارج از برنامه که عملکرد برجسته را نشان می دهند، اعطا می کند. بنابراین هیچ نمره یا معدل آزمون خاصی وجود ندارد که به طور خودکار بورس تحصیلی بدهد.

 لابراتوارهای دانشگاه آجی بادم

  • آزمایشگاه شیمی دارویی وتحلیلی
  • آزمایشگاه فناوری دارویی
  • گیاه شناسی دارویی و آزمایشگاه فارماکوگنوزی
  • آزمایشگاه بیوشیمی، سم شناسی و میکروب شناسی
  • واحد تحقیقات متابولیسم دارویی
  • واحد تحقیقات فایتوتراپی و آرایشی

داروسازی در دانشگاه آجی بادم

رتبه‌بندی دانشگاه آجی بادم 2021-2020

رتبه در جهان 1001+
رتبه در آسیا 401+
رتبه در بین دانشگاه های جوان 351-400
تعداد کارمند نسبت به هر دانشجو 4.7
درصد دانشجویان بین المللی 2 %

ارتباطات بین‌‌المللی دانشگاه آجی بادم

دانشگاه آجی بادم به دانشجویان خود این فرصت را می دهد تا در برنامه اراسموس با توافق نامه های دو جانبه با برجسته ترین دانشگاه های اروپا در این دانشگاه های شریک در خارج از کشور تحصیل کنند. پردیس کرم آیدینلر با صدهزار متر مربع یک منطقه بسته در مرکز آسیا در استانبول واقع شده است که مملو از تجهیزات پیشرفته است و زندگی ممتازی را به دانشجویان ارائه می دهد.

دانشجویان می توانند در چارچوب تحرک دانشجویی اراسموس پلاس برای تحرک تحصیلی و کارآموزی به دانشگاه ما مراجعه کنند. برای تبادیل تحصیلی این دانشگاه تنها از دانشگاه های شریک خود می تواند دانشجو بپذیرد.

این دانشگاه یک بیمارستان 278 تختخوابی دارد که دارای بخش های شیمی درمانی و قلب و عروق است. امکاناتی شامل شبیه سازی بالینی و مرکز سطح پیشرفته آموزش جراحی آندوسکوپی-رباتیک (CASE) است که ادعا می شود “جامع ترین مرکز شبیه سازی جهان” است.

این دانشگاه در سال 2021-2020 یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت است که می توانید به همراه گروه سفیر در این دانشگاه پذیرش تضمینی بدون کنکور و یا با آزمون ورودی کسب کنید.

ارتباط با ما

ایمیل دفتر پذیرش دانشجوی بین المللی: international.admissions@acibadem.edu.tr

آدرس: خیابان کاییش داغی، شماره 32، آتاشهیر، استانبول

تلفن: +90 216 500 44 44

ایمیل: info@acibadem.edu.tr

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند